Ceny dieselu
Ceny naturalu

Aktuální ceny PHM, ceny benzinu a ceny nafty


Ceny PHM, ceny benzinu a ceny nafty se stále a nepředvídatelně mění. Není proto lehké udržet si přehled o jejich výši, zvlášť když tankujete pravidelně. Palivo.cz Vám v interaktivním grafu nabízí aktuální a ucelené informace o tom, jaké jsou ceny PHM právě teď a jak se vyvíjely v uplynulých týdnech. Údaje jsou zaznamenávány jak pro celou Českou republiku, tak i pro jednotlivé kraje. Zajímá-li Vás vývoj cen PHM, ceny benzinu a ceny nafty a rádi byste u čerpacích stanic ušetřili, jste na správném místě.
Aktuální průměrná cena nafty v ČR je 36.17 Kč / litr
Poslední aktualizace proběhla 17.6.2024 v 15:29 hodin


Ceník ( dle grafického rozložení ):

Bannery:

Místo pro Vaši reklamu 1 ............................ 3.990,- / měsíc
Místo pro Vaši reklamu 2 ............................ 2.990,- / měsíc

Ceny jsou bez DPH 20%

Kontakt: Josef Bršlica, brslica@kvark.cz> ( KVARK reklamní agentura )

*******************************************************************************

Informace o Palivo.cz

Spuštění webu: 10/2010

Obsah: Info web zabývájící se aktuálními cenami PHM v ČR, poskytované v aktualizovaném informačním servisu.

Měsíční průměrná návštěvnost: 15.000 reálných uživatelů

Cílová skupina (dle měření): muži, ženy 30-55let

Vhodnost pro: sítě čerpacích stanic, energetika, dodavatelé elektřiny, plynu a uhlí, paliva a maziva, autodoprava, automobilky

Náhled rozmístění reklamy:

Náhled rozmístění reklamy
Palivo.cz nabízí podrobný přehled o cenách PHM, cen benzinu a cen nafty v České republice dvěma způsoby. První je graf, jehož křivka znázorňuje vývoj cen PHM v uplynulých týdnech. Zaškrtnutím políčka u názvu kraje a kliknutím na tlačítko „Zobrazit“ pod grafem získáte přehled pro příslušnou oblast. Druhou možností je snadno ovladatelný archiv cen benzinu a cen nafty za jednotlivé týdny, který ukazuje číslo týdne, odpovídající datové rozmezí a přesnou cenu benzinu, popřípadě nafty. Jejich historii můžete prohlížet opět pro různé oblasti. Palivo.cz Vám mimo jiného nabízí také základní informace a zajímavosti o PHM benzinu nebo nafty. Palivo.cz nabízí ucelené informace pro všechny řidiče motorových vozidel. Jestliže Vám nejsou lhostejné částky, které vydáváte za nákup benzinu nebo nafty, pečlivě si projděte ceny za posledních pár týdnů a uvažte, zda se větší investice do pohonných hmot právě v tuto dobu vyplatí.